הצהרת נגישות

מייז גלובל רפי לב

מייז גלובל רפי לב , מעניקה לכלל האוכלוסיות עם מוגבלות זו או אחרת, נגישות מלאה לאתר האינטרנט העוסק בליווי ארגוני וייעוץ פרישה, אנו מקדמים זכויות שוות והזדמנויות שוות ליצירת ערך מתכני האתר ולכן פועלים לקידום נגישות האתר והפיכתו למתאים לכלל האוכלוסייה בישראל, על פי הכתוב חוק ובתקנות הנגישות. בנוסף להנגשת האתר.

הנגשת האתר

התאמות הנגישות באתר שלנו בוצעו בהתאם לתקנה 35 בתקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות) התשע"ג 2013 ,לתקן הישראלי ת"י 5568 המבוסס על הנחיות 2.0WCAG לרמה AA ובכפוף לשינויים והתאמות שבוצעו במסמך התקן הישראלי. התאמת הנגישות נבדקה בדפדפנים המובילים כגון פיירפוקס וכרום בגירסאות האחרונות, וכלה שימוש טכנולוגיות מסייעות מסוג קורא מסך

היכן מפעילים את ההנגשה באתר?

בפינה השמאלית התחתונה באתר נמצא כפור "הנגשה". בעת הקלקה על כפתור זה, יפתח תפריט המציע לגולש את מגוון סוגי ההנגשות האפשריים באתר. לאחר בחירת סוג ההנגשה הרצוי, והקלקה עליו, ייטען האתר במצב המונגש. להפסקת ההנגשה, יש ללחוץ על "בטל הנגשה" המופיע גם הוא בתפריט.

אנו פועלים למען השירות המקצועי ביותר, במידה ובמהלך הגלישה נתקלתם בבעיה, בכל זאת במגבלה שהפריעה לגלישה או מנעה אותה לחלוטין, נרצה לקבל פראים

אנא ידעו אותנו באמצעות טופס "צור קשר" raffilev.od@gmail.com

פאנל נגישות הפונקציות שלו רחבות וכוללות: התאמה לקורא מסך, ניגודיות צבעים, הגדלות והקטנות של טקסט/מסך, שינוי גופן, מצב קריאה ועוד באתר הוטמע יישומון (פלאג-אין) נגישות אתרים הפלאג-אין מאפשר לאתר לשפר עמידתו בהנחיות הנגישות לתוכן אינטרנט (WCAG 2.0).

להפעלת תפריט הנגישות יש להקליק על אייקון הנגישות המופיע בפינת האתר
לאחר הפעלת תפריט הנגישות, המתן מספר רגעים על מנת להבטיח טעינה מלאה של תפריט הנגישות

 פרטי התקשרות

כתובת : שרגא רפאלי 3/65 פתח תקווה

כניסה נגישה

שם המשרד: ?  Maze Global Consulting

שם איש קשר במשרד: רפי לב

איש קשר, רכז הנגישות: רפי לב

טלפון: 050-6272244

מייל:        raffilev.od@gmail.com

עדכון ההצהרה 18.8.2023